0 532 576 16 43

Sosyal Medyada Biz}

Samsun JEL ilaçlama

Samsun JEL ilaçlama

Samsun Jel İlaçlama

İlaçlama sektöründeki en kaliteli ilaçlama yöntemlerinden bir tanesi olan jel ilaçlama, profesyonel şirketimiz tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Jel ilaçlama tamamen kokusuz olan ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan bir ilaçlama yöntemidir. Evinizi, iş yerinizi veya fabrikanızı saran haşerelerle mücadele etmek için uygulanan tekniklerin en güçlü ve etkili olanlarından biri tabiki jel ilaçlama yöntemidir. Akışkan bir kıvama sahip olmayan jel ilaçlama, adından da anlaşılacağı gibi diş macunu kıvamındadır. Uygulama yapılırken jel ilaçlar, ufak noktacıklar şeklinde sürülmek sureti ile uygulanmaktadır. Bu ilaç yuva kuran haşerelerin ortadan kaldırılması ve yuvadaki haşerelerin (gözükmeyen haşereler) öldürülmesi için son derece ideal bir yöntemdir. Jel ilaçlama yöntemi birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. 

Ekonomik, Profesyonel ve Güçlü: Jel İlaçlama

Jel ilaçlama yöntemi, ilaçlama hizmetlerimiz arasında sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Jel ilaçlama uygulaması, tamamen kokusuz ve evi kirletmeyen bir ilaçlama yöntemidir. Ev, ofis, işyeri ya da yazlık gibi birçok alanda tercih edilen bu yöntem, hem temiz hem kalıcıdır. Jel ilaçlama yapmadan önce hazırlık yapmanıza gerek kalmaz. Jel ilaçlama yöntemi, hamam böceği grubundaki böcekler için uygulanmaktadır. Bu ilaçlama türü hamam böcekleri için %100 kesin çözüm vermektedir. Jel ilaçlarının kokuları ve tadları, haşereleri cezbeden bir yapıya sahiptir. Kokusu insanlar için rahatsız edici değildir. Zira sadece haşerelerin yapıları düşünülerek üretilen bir ilaç türüdür. Sadece haşereler üzerinde etkilidir, insanlar ve evcil hayvanları rahatsız etmez.Kalıcı özelliği ile mekanda uzun süreli koruma sağlar. 

Kesin Çözümlü Böcek İlaçlama Hizmeti Samsun JEL ilaçlama

Jel uygulaması ev ilaçlama, fabrika ilaçlama, okul ilaçlama, otel ilaçlama ve iş yeri ilaçlama gibi alanlarda, kişilerin rahatını bozmayacak şekilde uygulandığı için en çok tercih edilenler arasındadır. Haşereleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmak için ve kesin çözümlü bir şekilde kurtulmak için ilaçlamada görevlendirilen kişiler önce haşere türünü sonra da ilaçlama yapılacak alanı tespit ederek uygulamaya başlarlar. İlaçlama yönteminde kullanılan ilaçların da diğer ilaçlama yöntemleri gibi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerekmektedir. Ayrıca ilaçlama yaptıracağınız firmanın güvenilir ve profesyonel olmasına özen göstermelisiniz. Sektördeki deneyimimizi teknolojik gelişmelerle birleştirerek sizlere ihtiyacınız olan kesin çözümlü, güvenilir ve profesyonel hizmeti sunmaktayız.Samsun JEL ilaçlama